Posiadamy 2020 ogłoszeń w naszym serwisie.

Portal Ogłoszeń Motoryzacyjnych - Darmowe Ogłoszenia Sprzedaży Samochodu

Portal ogłoszeń motoryzacyjnych - O nas

Portal ogłoszeń motoryzacyjnych


KarTu.pl to prosty w obsłudze, intuicyjny i nowoczesny motoryzacyjny serwis ogłoszeniowy.
Swoją darmową ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz użytkowników Akol, którzy za pośrednictwem serwisu chcą bezpłatnie dodać nieograniczoną ilość ogłoszeń.
Konto Dealer stworzyliśmy dla komisów, dealerów i wszystkich profesjonalnych sprzedawców samochodów i innych pojazdów mechanicznych, którzy poważnie podchodzą do biznesu i chcą efektywnie przedstawić swoją ofertę.
Konto Dealer daje wiele dodatkowych funkcji:

- 100 darmowych ogłoszeń na start do wykorzystania bez ograniczenia czasowego,

- wizytówkę Twojej firmy, dzięki której bezpośrednio zaprezentujesz całą ofertę pojazdów,

- dzięki integracji z Akol dodajesz oferty bezpośrednio z programu dla autokomisów,

- udział w comiesięcznym losowaniu nagród w postaci promocji wybranych ogłoszeń,

- wpis do działu Dealerzy

- brak abonamentu, brak wiążących terminowych umów,

- pakiety ogłoszeń wykorzystujesz w pełni, aż do wyczerpania pakietu,

- cena za emisję ogłoszenia już od 0,99 zł ! (czas wyświetlania ogłoszenia to aż 30 dni)

- gwarancja satysfakcji! Jeżeli nie spełnimy Twoich oczekiwań, to po prostu w każdej chwili możesz przestać publikować ogłoszenia i tyle, nie ma żadnych konsekwecji, ani nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

- serwis KarTu.pl tworzymy razem, aby Wasi klienci mieli możliwość znalezienia idealnej oferty dla siebie. Inwestując symboliczną złotówkę w nasz serwis inwestujesz w rozwój swojej firmy, ponieważ większość przychodu przeznaczamy na reklamę i promocję serwisu, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych nabywców.


- gwarantujemy najniższe stawki wśród wiodących motoryzacyjnych serwisów ogłoszeniowych
 
portal ogłoszeń motoryzacyjnych

Już dziś zarejestruj się w naszym serwisie KarTu.pl

Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość dodawania, edycji, usuwania, przedłużania ważności ogłoszenia całkowicie za darmo! Drobne opłaty są pobierane jedynie za promowanie ogłoszeń.

Każdy, kto kiedykolwiek borykał się ze sprzedażą własnego samochodu lub chciał kupić nowy pojazd doskonale wie, jak ciężko w gąszczu ofert znaleźć tą perełkę. Jak zatem szukać i od czego zacząć?


Portal Ogłoszeń Motoryzacyjnych - Kilka słów o KarTu.pl


KarTu.pl to nowoczesny portal ogłoszeń motoryzacyjnych, z którego mogą korzystać zarówno osoby prywatne jak i dealerzy samochodowi. Jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, a jego oferta jest darmowa. Założyciele serwisu dali właścicielom komisów samochodowych możliwość założenia konta Dealer, dzięki czemu za pośrednictwem serwisu mogą oni dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców. Ponadto konto Dealer zostało również powołane do życia dla wszystkich tych, profesjonalnych sprzedawców samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych, którzy nie tylko bardzo poważnie podchodzą do swojego biznesu, ale chcieliby w jak najbardziej efektywny sposób przedstawić swoją ofertę.


Jak korzyści daje konto Dealer?


Nowoczesne konto dla dealerów samochodów zapewnia wiele fantastycznych możliwości:

  • darmowe ogłoszenia motoryzacyjne w liczbie aż 500 sztuk bez czasowego ograniczenia,
  • wizytówkę firmy, która umożliwi zaprezentowanie całej oferty samochodów,
  • portal został zintegrowany z Akol, dzięki czemu istnieje możliwość bezpośredniego otrzymywania ofert z programu dla autokomisów,
  • wpis do działu Dealerzy,
  • comiesięczne logowanie nagród i promocji,
  • brak abonamentu,
  • brak wiążących terminów różnego rodzaju umów,
  • fantastyczne pakiety ogłoszeń do wykorzystania w pełni.


Zalety nowoczesnych portali motoryzacyjnych


Internetowe portale z ogłoszeniami motoryzacyjnymi to doskonały sposób na znalezienie fantastycznego samochodu bez konieczności żmudnego szukania auta w komisach stacjonarnych. Można zalogować się w sieci i spojrzeć na ofertę danego dealera. W momencie, kiedy coś Ci wpadnie w oko możesz udać się do siedziby danego komisu i bliżej przyjrzeć się pojazdowi, a także odbyć jazdę próbną. Jest to ogromna oszczędność czasu, energii, jak również pieniędzy. Ponadto dzięki darmowym portal ogłoszeniowym można z pozycji wygodnego fotela, z ulubioną herbatą w ręku spokojnie obejrzeć i wyszukać wszystkie interesujące Cię modele. Jest to również doskonała możliwość dla sprzedawców na zwiększenie zasięgu oddziaływania komisu, z miejscowego na krajowy.

 

Portal Ogłoszeń Motoryzacyjnych - Logo


Wady serwisów motoryzacyjnych


Niestety nie ma rozwiązań idealnych i dlatego nawet portale internetowe mają swoje wady. Jednym z nich może być możliwość wpisania wszystkich cech samochodu oraz dodatkowego wyposażenia, nawet jeśli auto go nie posiada. Jadąc na miejsce dopiero można się tak naprawdę przekonać, czy samochód ma konkretne akcesoria, czy jednak nie. Ponadto podczas zakupu samochodu bezpośrednio od dealera na miejscu istnieje możliwość dodatkowej negocjacji ceny, czego w internecie się nie praktykuje. Serwisy motoryzacyjne płatne mają zazwyczaj nieco większy zasięg niż te bezpłatne, a ponadto cieszą się większym zaufaniem klientów. Znaczna część środków z abonamentu w danym serwisie przeznaczana jest na reklamę danego portalu w internecie, a więc odbiorcy będą z niego chętniej korzystać, ponieważ go znają.

Portal Ogłoszeń Motoryzacyjnych - Kartu

Biuro obsługi klienta
Skontaktuj się z biurem obsługi klienta.