Posiadamy 2424 ogłoszeń w naszym serwisie.

Portal Ogłoszeń Motoryzacyjnych - Darmowe Ogłoszenia Sprzedaży Samochodu

KarTu – kupuj i sprzedawaj samochody z nami!

Chcesz sprzedać samochód lub myślisz o zakupie nowego modelu? Skorzystaj z naszego portalu ogłoszeń motoryzacyjnych KarTu! Jesteśmy po to, aby pomagać naszym użytkownikom w szybkim wyszukaniu najlepszych ofert sprzedaży samochodów, motocykli oraz innych pojazdów. U nas masz wszystko pod ręką!

Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

 
Jeżeli chodzi o sprzedaż samochodu, ogłoszenia zamieszczane w internecie są obecnie najpopularniejszą metodą na znalezienie kupujących. Właśnie dlatego stworzyliśmy portal KarTu, dlatego jeżeli planujesz wymianę auta na nowe lub szukasz kupującego, razem z nami to jeszcze prostsze. Oferty z całej Polski masz na wyciągnięcie ręki i możesz bez problemu wybrać takie, które spełnią wszystkie twoje wymagania.
 
Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych użytkowników – zależy nam na tym, aby transakcje prowadzone za pośrednictwem naszego portalu były szybkie i bezpieczne, a także wygodne. Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedającym czy kupującym, KarTu to najlepszy adres!
darmowe ogłoszenia motoryzacyjne
 
Kupuj samochody z KarTu
Gdy myślisz o zakupie samochodu, razem z naszym portalem KarTu to żaden problem – z nami możesz od razu znaleźć oferty pochodzące z różnych regionów Polski. Po prostu skorzystaj z naszej intuicyjnej w obsłudze wyszukiwarki ofert – wybierz rodzaj pojazdu, który cię interesuje, określ jego stan, markę, model, rodzaj paliwa czy rok produkcji oraz inne parametry zaawansowane, a następnie sprawdź dostępne oferty.
 
Gdy wybierzesz ogłoszenie, które spełnia twoje wymagania, skontaktuj się ze sprzedającym, aby uzgodnić szczegóły związane z obejrzeniem pojazdu oraz z transakcją. Warto sprawdzać oferty regularnie, ponieważ na naszej stronie internetowej ogłoszenia pojawiają się przez całą dobę – w ten sposób nie ominie cię żadna ciekawa okazja.
 
Sprzedawaj samochody z KarTu
Razem z nami możesz również szybko sprzedać samochód – naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz użytkowników Akol, którzy za pośrednictwem naszego portalu mogą wystawiać darmowe ogłoszenia motoryzacyjne bez żadnych ograniczeń. Stworzyliśmy także specjalne Konto Dealer, które przeznaczone jest dla komisów, dealerów i wszystkich profesjonalnych sprzedawców pojazdów.
 
Nasze Konto Dealer to szeroka gama korzyści:
  • 100 darmowych ogłoszeń na start bez ograniczeń czasowych
  • wizytówka firmy z prezentacją wszystkich pojazdów
  • oferty dodawane bezpośrednio z programu dla autokomisów dzięki integracji z Akol
  • brak abonamentu
  • brak wiążących terminowych umów
  • wpis do działu Dealerzy
  • udział w comiesięcznym losowaniu nagród w postaci promocji wybranych ogłoszeń
  • cena za emisję ogłoszenia już od 0,99 zł!
 
Gdy masz pytania związane z naszym portalem ogłoszeń motoryzacyjnych KarTu, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy ci tak szybko, jak to możliwe. Zadowolenie użytkowników jest dla nas bardzo ważne, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby prowadzenie transakcji samochodów razem z nami było dla ciebie jeszcze łatwiejsze, wygodniejsze, szybsze oraz bezpieczniejsze.
 

KarTu – darmowe ogłoszenia sprzedaży samochodu – zapraszamy do skorzystania z naszego portalu!
 

Biuro obsługi klienta
Skontaktuj się z biurem obsługi klienta.